جرارد پیکه دروازه پیشرفت را به سوی فوتبال ایران گشود!زمان ارسال : پنج شنبه, ۳۱ خرداد, ۱۳۹۷, ۱۳:۵۸   توسط : مدیریت

جرارد پیکه دروازه پیشرفت را به سوی فوتبال ایران گشود!○ شاید فی نفسه در بین فوتبال دوستان ایرانی و دیگر کشور ها،لائی زدن یا دیدن جذاب و حقیقتا نماد چیرگی خویشتن و حقارت حریف باشد و این حسی است که درست یا غلط حتی با گل زدن نیز در ذهن تداعی نمی شود!

○ بی معطلی حال به این بنگرید که در صرف فعل لائی!فاعل وحید امیری خود مان باشد و مفعول جرارد پیکه مشهور!شاید رنجی که در آن صحنه بر شکیرا بانو گذشت،به میزان شوری بود که در دل ایرانی ها متبلور شد!

○ با مرور نمایش تیم ملی در ذهن بی معطلی می توان به این نتیجه رسید،اعتماد به نفسی که در میان بازیکنان و هوا داران با آفساید خواندن گل زیبای مان ایجاد شده و منجر به بروز قیافه حق به جانب مان گردید،شاید با یک تساوی و حتی کسب یک امتیاز نیز به دست نمی آمد!

○ بی انصاف ترین منتقدان تاکتیک دفاعی ایران و هوا داران فوتبال مالکانه اسپانیا نیز پس از تماشای این دیدار،به تلاش ایران در فاز هجومی و برای جبران گلِ مفت خورده مان،معترف شده و این یعنی آغازی بر پایانِ بی مهری هائی که مع الاسف سال هاست در حق کی روش و تیم ملی جریان دارد!

○ تاریخ هرگز اندوه بی پایان فوتبال ایران از شکست در برابر قهرمان جهان و اروپا را از یاد نخواهد برد و شاید پیکه را بتوان زین پس دروازه ورود کشور ایران به جمع کشور های دارای فوتبال مدرن و روز جهان برشمرد!

✍ میلاد فاندر

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .