از رجعت هافبک نفوذی / تا دعوت نیمکت نفوذی !زمان ارسال : دوشنبه, ۳۱ اردیبهشت, ۱۳۹۷, ۱۷:۱۲   توسط : مدیریت

از رجعت هافبک نفوذی / تا دعوت نیمکت نفوذی !○ پارادوکس است آقای کی روش ، والله بالله تالله این انتخاب ها و لج بازی های سریالی تان اعمال سلیقه نیست ، اهمال سلیقه است شاید !

○ صبر دان مان پاره شد ، بس که تازاندی و خم به ابرو نیاوردیم ، روشن فکر بازی در آوردی و ژست دلواپسانه به خود نگرفتیم ، اندکی هم شما مدارای منتقدان را کُن ، راه دوری می رود اما بر می گردد !

○ در کشوری که بی برو بگرد اعتماد به بیگانه حمل بر غرب گرائی و انتقاد از آن ، شرقی نگری یک نویسنده را بلا فاصله از ذهن مخاطب مستخرج می کند ، مانده ایم در مرکز جهان و درست جائی در میان راست و چپ ، آخ که چه قدر این روز ها خطی عمل می کنیم ما !

○ خانزاده ها را ببر بحثی نیست ، فقط خدا کند خانزاده بودن دلیل دعوت های شان نباشد که نیست ، اما تو ثابت کردی اصول توی خارجی نیز تابع زمان است و می تواند به مرور رنگ عوض کند !

○ رضائیان نیمکت نفوذی در پرسپولیس و هر چند آماده را روزی از سر عناد با برانکو به تیم ملی دعوت و غفوری آماده و فیکس آبی ها را بر سر اختلاف با شفر روز دیگر رجعت دادی ، که خدا کند این کُنِش در جهت فیکس بازی کردن رامین در روسیه نباشد ، که اصلا نیازی نبود !

○ راستی سفیر فوتبال ایران را نیز شنیده شده که منت گذاشته و انتصاب فرمودید ، این کار شما نیز غلط اندر غلط بوده و جز منتقد را به مخالف بدل کردن راه به جائی نبرده و نخواهد برد

○ تو را به قهرمانی جام ملت ها و صعود به دور دوم جام جهانی ، به ایفای نقش سازندگی و رهبر اصلاحات بودنت در ایران بپرداز و از تصمیمات محمودی و معجزاتی از جنس هزاره سوم دست بردار

○ تاریخ کم فروغ فوتبال ایران در سطح جهان را با دو صعود پی در پی به جام جهانی شکافته ای و حالا که بیش از همیشه بوی رفتن می دهی ، به ندای عادلی گوش کن : که یحتمل پس از سه باخت پی در پی در جام جهانی خواهد گفت : خداحافظ کی روش !

✍ یاد داشتی از میلاد فاندر

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .