ضد رابین هود ، به سبک حسین هدایتی !زمان ارسال : شنبه, ۲ دی, ۱۳۹۶, ۲۱:۴۲   توسط : مدیریت

ضد رابین هود ، به سبک حسین هدایتی !⭕️ فوتبال را از نگاه چون او می توان به حاشیه ای امن تعبیر نمود ، که بریز و بپاش های رسانه ای اسکناس هایش نیز ، در این جهت و خرج شهرت ، مشروعیت و محبوبیت وی می شود !

⭕️ چند صباحی بیشتر نمی گذرد ، که با قرار وثیقه ای به ارزش دویست میلیارد تومان از بند رهائی یافت و مجددا با افشا گری نماینده ملت ، به صدر رسانه ها بازگشت ؛

⭕️ درست در جائی که تمامی نمایش های وی از بدو پیدایش در راستای نیل به این هدف بوده ، اما نه ظهور در قامت یک متهم اقتصادی ، که تنها در کسوت یک علاقه مند به ورزش دوست داشتنی !

⭕️ سکوت رسانه ها ، لیدر ها ، مجریان ، پیش کسوتان ، مربیان ، بازیکنان و … در مدتی که مورد پرسش و پاسخ طولانی مدت نهاد های امنیتی قرار گرفته بود عجیب بود و انتشار عکس های ملاقات ها و حمایت ها از او درست پس از آزادی اش عجیب تر !

⭕️ فراموش شدنی نیست ” پشتیبانی پیش کسوتان ، رسانه ها و … ” که توصیفات فرا زمینی آنان نیز ( در زمان خرید باشگاه پرسپولیس ) در آخر بر عدم احراز اهلیت وی منتهی گشت !

⭕️ بنا بر اظهارات نمایندگان مجلس شورای اسلامی و … اگر اتهامات وی دال بر بدهی بیش از هزار میلیارد تومانی اش به بانک سرمایه صحت داشته باشد که یحتمل دارد ، او را به یک ضد رابین هود می توان تشبیه نمود که بر خلاف این شخصیت کارتونی که از اغنیا می ستاند و پیش کش نیازمندان می کرد ، او از بیت المال می برد و ارزانی ……

⭕️ مشتی از خروار حمایت های اهالی ورزش از او که یقینا در دل دست و دل بازی های یک دهه اخیر و شهرت به دست آمده اش نهفته است ، می توان تنها به برنامه نودی اشاره نمود که در دو هفته گذشته اختصاص داشته است به دفاعیات حاج حسین ، از کیفر خواست صادره از سوی محمود صادقی !

⭕️ راست و دروغ این ماجرا ها می گذرد و نمایش های این جماعت یقینا در این برهه زمانی عده ای را گمراه خواهد کرد ، اما این تاریخ است که بر میزان صداقت شان شهادت خواهد داد !

✍ میلاد فاندر

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .