وضعیت قرمز برای نساجی ؛ آنالیز و تحلیل ویژه از عملکرد شاگردان پاشا زاده …زمان ارسال : چهارشنبه, ۸ آذر, ۱۳۹۶, ۱۴:۵۵   توسط : مدیریت

وضعیت قرمز برای نساجی ؛ آنالیز و تحلیل ویژه از عملکرد شاگردان پاشا زاده …نگاهی بر اندر احوالات باشگاه نساجی مازندران تا بدین جای فصل ..

فصل جدید بی سر و صدا شروع شد! فقط کمی جنجال در شهر به خاطر رنگ پیراهن باشگاه و ال باقی مسائل حاشیه ای که به آن نمیپردازیم. گذشت و گذشت ؛ حمایت شد و نتیجه به عمل آمد، نساجی قصه ما امسال خوب، استارت اول فصل را زد، البته اول اول که نه بعد باخت مقابل گلگهر جرقه هواداران نساجی به بازیکنان و کادرفنی حواس آن ها را جمع کرد تا به خودشان بیایند؛ چرخه ی زمان به سود قرمز ها بود .. کم کمک نساجی دوباره رنگ و بوی مدعی لیگ برتر گرفت .. پاشازاده آرامش را به تیم برگردانده بود، انگار مردم قائمشهر هم تمرین و اسکان تیم در تهران را پذیرفته بودند.

از این پس با تحلیل آخرین بازی های نساجی در لیگ یک همراه ما باشید: سری به هفته هشتم لیگ یک میزنیم؛ ببر ها در خانه میزبان شهرداری تبریز بحران زده بودند که با دو گل پیرهادی و ممشلی تواتستند با یک بازی منطقی از سد شهرداری عبور کنند. تا به اینجا نساجی با ۱۶ امتیاز در رده سوم جدول قرار داشت و فاصله اش با صدرنشین لیگ یک ها تنها یک امتیاز بود! حال میرویم به هفته نهم؛ مس ۱۵ امتیاز و نساجی ۱۶ امتیاز، همه چیز برای دو تیم محیا بود تا خودشان را به صدر بچسبانند؛ بازی با سوت آقای سعیدفر شروع شد، نساجی دفاعی بازی را شروع کرد و در دقیقه ۳۵ بیژن گل اول قرمز ها را به ثمر رساند. مس سرتا پا حمله شد، نیمه دوم نساجی روی فرصت طلبی، غلام علی تبار در دقیقه ۶۴ به گل دوم رسید. مس بالاخره توسط فیضی به گل رسید اما در پایان این نساجی بود که مقتدارنه برنده این دوئل بزرگ شد. همه چی گل و بلبل بود .. قرمز های مازنی حالا ۱۹ امتیازه بودند و در رده دوم سکونت یافتند.

۲۸ مهر .. جام حذفی .. استقلال – نساجی در ورزشگاه ازادی که انگار هواداران نساجی میزبان هواداران استقلال بودند. در هر حال نساجی با گل محمد اوسانی دو بر یک بازی را به استقلال بحران زده واگذار کرد. برگردیم به لیگ یک و هفته دهم؛ نساجی – برق این بار تمام شهر انتظار برد داشتند، استرس زیاد شد، داور اشتباه سوت زد .. نساجی با طروات نبود .. و برق به یک تساوی یک بر یک ارزشمند در قائمشهر دست یافت. نساجی هنوز هم در دوم بود اما فاصله اش با صدر به عدد سه رسید.

هفته یازدهم؛ نساجی – مس رفسنجان ، پاشازاده – سامره ؛ نساجی در این دیدار غلام علی تبار مدافع سختکوش خودش را در اختیار نداشت؛ با این وجود، نساجی عملکرد نسبتا خوبی در خط دفاع ارائه کرد و فقط از یک شوت راه دور دروازه نساجی باز شد و در طول بازی تهدید خاصی نشد. دوئل دو استقلالی به کام پاشازاده شیرین شده بود؛ مهاجمان نساجی انگار در نقش بازیساز کار میکردند! عبادزاده مدافع راست نساجی در دقیقه ۱۸ روی یک نفوذ تمرین شده گل اول نساجی را به ثمر رساند. محبوب مجاز در دقیقه ۴۰ یک گل دیگر به ثمر رساند. حامد محمودی مدافع بابلی مس رفسنجان در دقیقه ۴۵ از فاصله چهل متری یک سوپرگل را وارد دروازه روشنگر کرد تا روشنگر دوباره ثابت کند که میتواند در شوت های از راه دور و خروج های خود کمی نا مطمئن باشد. نیمه دوم اما نساجی سوار بازی شد و با گل بیژن بازی را سه بر یک یه اتمام رساند و ۲۳ امتیازی شد و همچنان با سه امتیاز اختلاف با نفت صدرنشین دوم بود.

هفته دوازدهم اما هیچوقت نمیتوانست بازی راحتی برای شاگردان پاشازاده باشد؛ بادران – نساجی ، محمد ربیعی به خوبی نساجی را آنالیز کرد؛ فاصله زیاد و عدم هماهنگی بین مدافعان و هافبکان نساجی باعث شد بادران در دقیقه ۱۲ به گل برسد. نیمه دوم ورق برگشت و چندین بار خطر آزار دهنده روی دروازه بادران احساس شد. بازی تمام شد یک باخت تلخ برای قائمشهری ها درتهران! نساجی باز هم روی ایستگاه امتیاز ۲۳ بود اما این بار رده سوم جدول رده بندی لیگ یک.

هفته سیزدهم لیگ آزادگان؛ نساجی – صبای قم .. یک برد خانگی خفیف با هدیه سه امتیازی ممشلی به تیم نساجی که اصلا در حد و اندازه های یک تیم مدعی ظاهر نشد، اما توانست با استفاده از تجربه سه امتیاز را به حساب خودش واریز کند. هفته چهاردهم لیگ یک اما یک بازی خارج از خانه برای ببر های خسته بود، شرایط ویژه برای پاشازاده و خطیبی برای خروج از بحران احتمالی؛ ماشین سازی در دقیقه ۱۱ توسط پاکدل به گل رسید که بازی با همان نتیجه به سود ماشین به اتمام رسید. نساجی با ۲۶ امتیاز باز هم در رده دوم جدول حضور داشت. نوبتی هم که باشه نوبت نفته ، هفته پانزدهم،دوئل سخت برای هر دو تیم در شهید وطنی؛ ورزشگاه مملو از عتش برد نفت بود؛ اما بازی که شروع شد این نفت بود که نساجی را در چاه خود غرق کرده بود؛ نساجی با یک پنالتی باخت؛ باختی که برای نساجی گران تمام شد. نساجی در نیم فصل تقویت میشود؛ هنوز فوتبال اولین قلب تپنده شهر است.. فقط باید به پاشازاده اعتماد کرد!

✍ علی فغان پور

نوشتن دیدگاه

شما میتوانید از تصاویر مخصوص خود در قسمت نظرات استفاده نمایید برای اینکار از وب سایت آواتارکمک بگیرید .